Skip to main content

Granola Bar

Material Location
Kitchen
Unit Cost
$2.00
Unit
Bar
Supplier Source Information
These are the suppliers that MakeHaven purchases these items from.
Material Purchase Unit
Kind 19.99 for 22;
Material Unit Purchase Cost
$0.91
Whatever granola bars are available, sometimes Clif, sometimes Kind, etc.