Material Location
The Store
Unit Cost
$0.15
Unit
gram
Equipment
Material Purchase Unit
5 0z jar, $7.70 + $4 s/h , 14 grams per ounce, 0.16/gram
Material Unit Purchase Cost
$0.16
Glass frit used for fusion, tier 1 pricing