Material Location
The Store
Unit Cost
$6.00
Unit
21.25"x30.25" Sheet
Material Purchase Unit
.20 = 9.61; .40=8.70 = 11.83 (55/6 sheets; 71/6 sheets)
Material Unit Purchase Cost
$11.83
(white) .030 or .020 - Food Safe