Material Location
The Store
Unit Cost
$0.75
Unit
per square inch
Material Purchase Unit
20.48 a sheet + $4.40 s/h = 24.88, 88 inches
Material Unit Purchase Cost
$0.28
Please try to leave as much usable area. Use sheets that have already had cutouts first.